Mediabox spol. s r.o.

Rodinná firma s dlouholetou tradicí výroby.

Společnost Mediabox spol. s r.o. byla založena v roce 1993. V tomto roce zahájila svou činnost reklamní agentura se sídlem v Praze (www.mediabox.cz), která zajišťuje plný reklamní servis. Nabízíme služby v oblasti marketingu, tisku a grafického zpracování. Díky kreativnímu týmu grafiků, vlastní tiskárně (ofsetové i digitální) a dalším technologiím pro naše klienty zpracováváme zakázky od výroby originálních reklamních předmětů, výrobu reklamních spotů až po tisk a roznášku letáků.

V roce 1998 vznikla druhá divize se současným sídlem ve Stráži pod Ralskem, kde produkuje kosmetické výrobky pod obchodními značkami Bohemia Cosmetics, Bohemia Natur nebo Bohemia Herbs.

Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány a dokumentována. Všechny výrobky před uvedení na trh procházejí náročnou schvalovací procedurou, která zahrnuje mikrobiologické testování, dermatologický test, zátěžový test konzervačního systému, posouzení vhodnosti a správnost volby surovin a jejich dokumentace, posouzení vhodnosti obalů a jejich materiálů . Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Zaměřujeme se hlavně na výrobu z kvalitních surovin a značná část našich produktů spadá do kategorie ručně vyráběné kosmetiky.

Naši nabídku jsme dále rozšířili i o dárkové výrobky, které nejsou kosmetikou. Díky potravinářské výrobě vám můžeme nabídnout chutné dárky (čokolády, pralinky, dárkové víno). Dále nabízíme vonné svíčky, dárky s potiskem, textil s potiskem nebo dekorační předměty.

Náš obchodní tým přestavuje 7 obchodních zástupců, kteří poskytují našich klientům servis po celé České republice. Spolupracujeme s obchodními řetězci (např. Albert, Globus, Norma, Penny Market atd.) a s drogistickými řetězci (Teta, Rossmann), ale i s celou řadou velkoobchodních a maloobchodních subjektů v ČR. Naše výrobky nalezente i v celé řadě dárkových obchodů (např. Albi) i menších obchodech s dárky a kosmetikou. Naše výrobky se snažíme exportovat do zahraničí a partnery máme v zemích – Německo, Slovensko, Velká Británie, Lotyšsko, Holandsko, Slovinsko atd.