Zobrazuji všech 9 výsledků

Dárková placatka s potiskem v krabičce

199,00  vč. DPH
Nerezová placatka na alkohol o objemu 200 ml s vaším potiskem. Baleno v papírové krabičce. Do připraveného vzoru dotiskneme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 6 ks/druh

Kameninový podtácek s obrázkem turistického místa – hranatý

35,00  vč. DPH
Břidlicové podtácky s protiskluzovou podložkou. Rozměr: 10 × 10 cm Do připraveného vzoru dotiskneme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 8 ks/druh

Kameninový podtácek s obrázkem turistického místa – kulatý

35,00  vč. DPH
Břidlicové podtácky s protiskluzovou podložkou. Průměr: 10 cm Do připraveného vzoru dotiskneme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 8 ks/druh

Keramicky hrnek s potiskem – 350 ml

139,00  vč. DPH
Klasický bílý keramický hrnek s vaším obrázkem. Tiskneme sublimační technologií, která vydrží mytí horkou vodou. Sublimační hrnky jsou vhodné pro ruční mytí. Do připraveného vzoru dotiskneme obrázek vašeho turistického místa. Baleno v papírové krabičce. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 6 ks/druh

Keramický panák s potiskem – 0,5 dcl

109,00  vč. DPH
Bílý keramický panák na alkohol s vaším obrázkem. Tiskneme sublimační technologií, která vydrží mytí horkou vodou. Panáky se sublimačním potiskem jsou vhodné pro ruční mytí. Do připraveného vzoru dotiskneme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH. Minimální množství v objednávce: 6 ks/druh

Skleněný půllitr s potiskem

175,00  vč. DPH
Skleněný půllitr (500 ml) s vaším obrázkem. Tiskneme sublimační technologií, která vydrží mytí horkou vodou. Do připraveného vzoru dotiskneme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH. Minimální množství v objednávce: 6 ks/druh

Termoska tvaru Bowling se šroubovacím víčkem – 500 ml

299,00  vč. DPH
Tato odolná nerezová termoska se stříbrným povrchem je na trhu velmi oblíbená. Díky svému tvaru je vhodná pro pěší turistiku, cyklistiku, nakupování nebo domácí použití. Samozřejmostí je také perfektně těsnící uzávěr. Tiskneme sublimační technologií, která vydrží mytí horkou vodou.

Termoska tvaru Bowling se šroubovacím víčkem – stříbrná, 500 ml

299,00  vč. DPH
Kovová termoska na pití s originálním potiskem. Objem 500 ml. Tiskneme sublimační technologií, která vydrží mytí horkou vodou. Do připraveného vzoru dotiskneme obrázek vašeho turistického místa.

Turistický plecháček s potiskem – 350 ml

189,00  vč. DPH
Tiskneme sublimační technologií na bílé plechové hrnky se stříbrným okrajem. Plecháčky jsou balené v bílé krabičce. Plecháčky se sublimačním potiskem jsou vhodné pro ruční mytí. Do připraveného vzoru dotiskneme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH. Minimální množství v objednávce: 6 ks/druh