Zobrazuji všechny 3 výsledky

Bavlněné tričko s potiskem – motiv A

299,00  vč. DPH
Bavlněné triko s potiskem v dárkové krabičce - motiv A Do připraveného vzoru natiskneme na 100% bavlněné tričko v klasickém střihu obrázek vašeho turistického místa, obce či města. Tiskneme digitální inkoustovou technologií plně barevné obrázky. Velikost triček: S–XXL Barvy trička: bílá, šedá, béžová Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 2 ks

Bavlněné tričko s potiskem – motiv B

299,00  vč. DPH
Bavlněné triko s potiskem v dárkové krabičce - motiv B Do připraveného vzoru natiskneme na 100% bavlněné tričko v klasickém střihu obrázek vašeho turistického místa, obce či města. Tiskneme digitální inkoustovou technologií plně barevné obrázky. Velikost triček: S–XXL Barvy trička: bílá, šedá, béžová Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 2 ks

Látková plátěná taška s vaším obrázkem

84,00  vč. DPH
Plátěná taška s potiskem. Rozměr: 42 × 38 cm Barva: béžová Šetřete přírodu a používejte látkové tašky, které tolik nezatěžují životní prostředí. Do připraveného vzoru dotiskneme na látkovou tašku obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 5 ks/druh