Zobrazuji všech 5 výsledků

Koupelová lázeň s vaším obrázkem, Konopí – 100 ml

29,00  vč. DPH
Koupelová lázeň s konopným olejem. Na etiketu do připraveného vzoru doplníme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 18 ks

Koupelová lázeň s vaším obrázkem, Levandule – 100 ml

29,00  vč. DPH
Olejová lázeň s olivovým a hroznovým olejem, extraktem z mořské řasy a vůní levandule. Na etiketu do připraveného vzoru doplníme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 18 ks

Koupelová lázeň s vaším obrázkem, Růže – 100 ml

29,00  vč. DPH
Koupelová lázeň s extrakty z šípků a květů růže. Na etiketu do připraveného vzoru doplníme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 18 ks

Koupelové lázně s vaším obrázkem – prodejní display, 3 x 6 ks – mix

522,00  vč. DPH
Olejová lázeň s olivovým a hroznovým olejem, extraktem z mořské řasy a vůní levandule - 100 ml, 6 ks Koupelová lázeň s extrakty z šípků a květů růže - 100 ml, 6 ks Koupelová lázeň s konopným olejem - 100 ml, 6 ks Na etiketu do připraveného vzoru doplníme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 1 display

Pivní koupelová pěna s vaším obrázkem – 200 ml

52,00  vč. DPH
Dvousložková pivní koupelová pěna s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Na etiketu do připraveného vzoru doplníme obrázek vašeho turistického místa. Cena zahrnuje částku za grafickou úpravu do první korektury. Každá další korektura: 500 Kč bez DPH.
Minimální množství v objednávce: 10 ks/druh